Politie rijdt inbrekers klem A4

Nieuws Kort nieuws Politie rijdt inbrekers klem A4
thumbnail

Schiedam - In de nacht van zondag op maandag heeft de politie op de nieuwe A4 bij de Ketheltunnel twee inbrekers klemgereden.



Toen agenten richting Delft uit de Ketheltunnel kwamen zagen zij daar een scooter met 2 personen rijden. De politie zette de auto op de vluchtstrook om de twee aan te spreken, maar de scooter, wat een motor met scooterplaatje bleek te zijn, keerde op en ging in tegengestelde richting weer door de tunnel terug.

Bij de uitgang van de tunnel sprong de passagier van de motor. Hij kon al snel worden gepakt door agenten. De bestuurder probeerde tegengesteld de A20 op te gaan, maar werd klemgereden door andere eenheden. Een ambulance kwam ter plaatse om hem na te kijken, omdat hij gewond geraakt was na de aanrijding. Beiden zijn aangehouden. Er werd inbrekersgereedschap bij hen gevonden.

Foto: Politie Team Verkeer