Brandweerwagen kantelt tijdens spoedrit

Nieuws Brielle Brandweerwagen kantelt tijdens spoedrit
thumbnail

Brielle - Op de rotonde van de Thoelaverweg en de Groene Kruisweg in Brielle is zondagmiddag een brandweerwagen gekanteld.

De tankautospuit van de kazerne Brielle, 100 meter verderop gelegen, was uitgerukt voor een melding van een auto te water in Oostvoorne. Met zwaailicht en sirene vertrokken zij, maar 100 meter van de kazerne ging het fout op de rotonde en kantelde de brandweerwagen.

Alle brandweermannen konden zelfstandig uit het voertuig klimmen. Wel is er 1 brandweerman lichtgewond geraakt. De melding in Oostvoorne werd door andere eenheden overgenomen.

De rotonde is voorlopig afgesloten. De berging van de brandweerwagen zal later vanavond plaatsvinden. De brandweer Brielle heeft inmiddels een reserve tankautospuit ontvangen om inzetbaar te blijven.