Rotterdam - Op de Tempelweg in Rotterdam, ter hoogte van de Delftweg, is dinsdagavond een auto te water geraakt. De hulpdiensten werden met spoed opgeroepen en rukten uit. Kort na de uitruk van de brandweer werden zij weer afgemeld. De automobilist bleek al uit het voertuig te zijn.
Twee personen zijn nagekeken door de ambulancedienst. De verwondingen leken mee te vallen. De bijrijder en de bestuurder hoefden niet mee naar het ziekenhuis.
Mogelijk moest de automobilist uitwijken voor een andere auto in een bocht. Er stond een andere auto in de bocht, waarvan de bestuurder een schadeformulier aan het invullen was. Of beide partijen elkaar geraakt hebben, is onbekend. Beide voertuigen hebben geen zichtbare schade van een aanrijding.
De auto, die met de neus in het water staat, blijkt een Mercedes G 63 AMG te zijn met een nieuwprijs van 230.000 euro. De auto stond pas 14 dagen op naam van de eigenaar.
Een bergingsbedrijf is ter plaatse gekomen om de auto uit het water te takelen.
Mercedes G 63 AMG neemt duik in het water
- dinsdag 10 oktober 2023
- Rotterdam
- Bron: District8.net

Deel dit
Eerdere items
Traumahelikopter naar de Marnixflat
Vlaardingen , 10 oktoberBrand in schuur, politie doet bluspoging
Vlaardingen , 10 oktoberTraumahelikopter landt nabij metrostation Troelstralaan
Schiedam , 10 oktoberAnder nieuws uit Rotterdam
Scooterrijder gewond na aanrijding met auto
Rotterdam, 22 juniZeer grote brand in bedrijfspand
Rotterdam, 22 juniTwee gewonden na aanrijding op zebrapad
Rotterdam, 21 juni