Maassluis - Maandagmiddag is er brand uitgebroken in een woning aan de Jongkindstraat. Buren roken een brandlucht en bonkten hard op de deur in de hoop dat de bewoner zou openen. Tevergeefs, waarna 112 werd gebeld.
De brandweer heeft de bewoner uit zijn woning weten te halen. De man lag enige tijd buiten bewustzijn voor het flatgebouw. Nadat hij bij bewustzijn kwam, liep hij uiteindelijk met wat hulp zelfstandig naar de ambulance. Een vergeten pannetje op het vuur was de oorzaak.
In het flatgebouw was eerder al brand uitgebroken. Schuin boven de woning was er in juni 2022 een felle brand waarbij de bewoonster om het leven kwam. Buurtbewoners reageren dan ook enigszins geschokt op de gebeurtenissen van vandaag.
Man krijgt veel rook binnen bij woningbrand
- maandag 30 juni 2025
- Maassluis

Deel dit
Eerdere items
Drukte op strand Hoek van Holland
Hoek van Holland , 30 juniVeel vertraging en geen treinen naar Rotterdam Centraal door grote storing
Schiedam , 30 juniGeparkeerde bestelbus uitgebrand
Schiedam, 30 juniAnder nieuws uit Maassluis
Rondvaartboot vliegt in brand, crowdfundteller loopt snel op
Maassluis, 28 juniTPE inzet voor verwarde man die dreigde gaskraan open te hebben gezet
Maassluis, 17 juniOpen dag brandweer Maassluis groot succes
Maassluis, 14 juni